ALG
Bizi Arayın; 0242 244 29 95
PSİKOTEKNİK NEDİR? » PSIKOsecurity

PSIKOsecurity

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ SEÇİMİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Yaklaşık 650 şirketin faaliyette bulunduğu ve bu 650 şirketin bünyesinde istihdam ettiği 300.000 özel güvenlik görevlisi ile dev bir sektör olan ve gün geçtikçe de hızla büyüyen Özel Güvenlik Hizmetleri sektörünün en önemli girdisi ve kaynağı İNSAN’dır. Sektörde faaliyet gösteren ve müşterilerine sürekli nitelikli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen şirketlerin, bu hedefe ulaşmak için gerçekleştirdikleri en önemli çalışmalardan birisi de kuşkusuz bünyelerinde istihdam ettikleri özel güvenlik görevlilerinin işe uygunluklarının optimum düzeyde olmasını sağlamaktır. İşe uygun nitelikte personel bulma ve seçme süreci çok da kolay olmayan bir çalışmadır. Konu insan seçimi olunca da bu alanda profesyonelleşmiş, işi insanları tanımak, anlamak olan uzmanlardan destek almak gerekir.

PSIKOSECURITY - PSİKOGÜVENLİK, siz değerli şirket yöneticilerimizin yaşadıkları bu sorunun çözümünde, kendi kurum kimliği, kullandığı bilimsel ve Türkiye’de ilk olan orijinal ölçüm araç ve gereçleri, kadrolarının kalitesi ve bilgisine olan güveni ile sizlere en iyi desteği vermek amacıyla kuruldu.

Kısaca güvenlik personelinin kişilik yapısı, ruhsal yapısı ve yeterliliklerinin işe uygunluğunu tespit etmeyi amaçladık. Hatta silahlı ve silahsız olarak değerlendirmenin uygun olduğunu düşünerek, farklı sertifikalandırmaya gittik. Güvenlik personelinin öfkeli, tepkisel, paranoyak, dikkatsiz, algılama eksikliği gibi özelliklerinin olmamasını hedefledik; aksine iyi iletişime giren nazik, zeki, dikkatli ve özellikle seçiçi dikkati artmış, çabuk öfkelenmeyen, korkmayan ve tedbirli davranabilen, sorumluluk alabilen, problem çözme becerisi yüksek ve eğitime yatkın kişiler arasından seçilmesi gerektiğini düşündük. Tüm bu özeliklerin tek tek ve aşama aşama değerlendirildiği ve karar sürecinde dikkate alındığı bir sistem oluşturduk.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak içn merkezimizi arayınız...

0242 244 29 95
0507 403 43 10
VARLIK MAH. 100.YIL BULVARI, GÜVEN APT. NO:52 K:2 D:4, 07050
MURATPAŞA/ANTALYA

Bu site ve içeriğini oluşturan
materyallerin kullanım hakları
EMKA PSİKOTEKNİK’e
aittir, izinsiz kullanılamaz
© 2019 Antalya

Tasarım Altantois