ALG
Bizi Arayın; 0242 244 29 95
Cihaz Hakkında

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

PsikoteknikYazılımı TUBİTAK ODTÜ BİLTEN tarafından desteklenmiştir.

Testlerin içeriği Doç. Dr. Nebi Sümer (ODTÜ), Doç. Dr. Belgin Ayvaşık (ODTÜ) ve Doç. Dr. Nurhan Er (Ank. Ünv.) tarafından geliştirilmiştir.Türk Psikologlar Derneği'nin resmi onayı ile, Sistemin yasal mevzuata uygun olarak sürücü ölçme-değerlendirme alanında kullanılabileceği bildirilmiştir.

Bu alanda ülkemizde geliştirilen ilk ve tek özgün sistem olup tamamen yerli bir yazılım ve donanım ürünüdür. Norm değerleri, Türk sürücülerinden toplanan verilerden oluşturulmuştur.

Sistemde zihinsel ve psiko-motor becerileri ölçen 14 test ve güvenli sürücülük davranışlarını, alışkanlıklarını ve kişilik özelliklerini ölçen bir Kişilik-Güvenlik Bataryası bulunmaktadır.Testler ~1,15 saat sürmekte olup katılımcının hızına ve uygulanan test sayısına göre bu süre değişebilmektedir. Test sonuçları hakkında ayrıntılı raporlama ve yazıcı çıktısı alınabilmektedir.

Dokunmatik Ekran ve kalemi ile Sistem kullanımı ve veri girişi kolaylaştırılmıştır. Ölçüm gücünü arttırmaya yönelik olarak bütün tepkilerin direksiyon ve pedallar aracılığıyla verilmesi sağlanmıştır. Bilgisayar aşinalığını zorunlu kılmayan, yazılı ve sesli yönergeler ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Boyutları (Yükseklikxgenişlikxderinlik) 160cmx97cmx190cm olup 120kg ağırlığındadır.

Bilkent Holding kuruluşu Meteksan Sistem bilgisayar teknolojileri A.Ş. ve Yetkili Bayi ALG Psikoteknik Ltd.Şti. tarafından daima destek.

0242 244 29 95
0507 403 43 10
VARLIK MAH. 100.YIL BULVARI, GÜVEN APT. NO:52 K:2 D:4, 07050
MURATPAŞA/ANTALYA

Bu site ve içeriğini oluşturan
materyallerin kullanım hakları
EMKA PSİKOTEKNİK’e
aittir, izinsiz kullanılamaz
© 2019 Antalya

Tasarım Altantois